Udmurtia Open 2019
Izhevsk, Udmurt Republic
Russia
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 One-Handed
Combined First
Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
First Round
Final
Clock
Combined Final
Skewb
First Round
Final
Square-1
Combined Final
 
Competitors
Adam Valiyev (Адам Валиев)
Aleksandr Vorozhtsov (Александр Ворожцов)
Alexey Baranov
Alexey Elokhin
Alexey Kislovskiy
Amir Akhamov (Амир Ахамов)
Amir Gabidullin (Амир Габидуллин)
Amir Sabirov (Амир Сабиров)
Andrey Mishin
Anna Lapteva (Анна Лаптева)
Anna Mokretsova
Anna Nikitina
Anton Konkov (Антон Коньков)
Anton Novikov (Антон Новиков)
Anton Uskov (Антон Усков)
Artem Lukyanov (Артём Лукьянов)
Artemiy Kuznetsov (Артемий Кузнецов)
Artur Magdeev (Артур Магдеев)
Artur Salimgaraev
Artyom Zubarev
Azim Nuriakhmetov (Азим Нуриахметов)
Bogdan Shirokov
Daniil Bochkarev
Danil Antoniu (Данил Антониу)
Darya Belonogova
David Haidarov (Давид Хайдаров)
Dmitry Novgorodov
Dmitry Permyakov (Дмитрий Пермяков)
Erik Shakirov
Iaroslav Mayev (Ярослав Маев)
Iaroslav Vaganov (Ярослав Ваганов)
Ildar Garifullin
Ilia Shirobokov (Илья Широбоков)
Ilya Tsiareshka
Kirill Korobeynikov (Кирилл Коробейников)
Kirill Ogorodov (Кирилл Огородов)
Kirill Pogudin (Кирилл Погудин)
Lenar Azmukhanov
Maksim Fefilov (Максим Фефилов)
Maksim Nikolayev (Максим Николаев)
Marina Drovnikova
Mark Semivolkov (Марк Семиволков)
Mikhail Arkhipov
Nikita Kabanin (Никита Кабанин)
Nikita Kobik
Nikita Nifatov (Никита Нифатов)
Nikolay Pavlenko (Николай Павленко)
Pavel Mesyatsev
Platon Kabanin (Платон Кабанин)
Polina Konopleva (Полина Коноплева)
Polina Lapteva (Полина Лаптева)
Ramazan Valiyev (Рамазан Валиев)
Ramil Shayakhmetov
Rezeda Gaffarova (Резеда Гаффарова)
Said Valiyev (Саид Валиев)
Saveliy Chaadaev (Савелий Чаадаев)
Semen Parshukov (Семен Паршуков)
Semyon Evseyev (Семён Евсеев)
Sergey Ryabko
Stanislav Baranov
Stepan Yashtybaev (Степан Яштыбаев)
Tagir Valiulin (Тагир Валиулин)
Timofey Berezin (Тимофей Березин)
Timur Gilmanov (Тимур Гильманов)
Timur Khasanov
Uliana Shirobokova (Ульяна Широбокова)
Vadim Tazutdinov (Вадим Тазутдинов)
Vitalii Kozachenko (Виталий Козаченко)
Vitaliy Savintsev
Vlad Vershinin (Влад Вершинин)
Vladislav Bogatov (Владислав Богатов)
Vyacheslav Teterin (Вячеслав Тетерин)
 

Danil Antoniu (Данил Антониу)   ·   Russia   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
612.6310.5511.3812.1410.46 PB 11.36 PB 10.46
914.3811.7211.1712.7911.4912.0011.17
711.9013.2114.0710.4410.0111.85 PB 10.01

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
64.035.843.635.354.374.583.63
75.524.854.573.5930.644.983.59

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
850.1255.0852.7452.801:01.25 PB 53.5450.12
346.2348.2644.6946.9750.88 PB 47.15 PB 44.69

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
416.4517.4920.6318.6716.70 PB 17.62 PB 16.45
324.2713.8116.2917.4318.48 PB 17.40 PB 13.81

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
147.9555.3349.161:03.7741.82 PB 50.81 NR 41.82

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
108.765.3821.369.236.75 PB 8.25 PB 5.38
1111.165.427.227.2959.448.565.42

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date